Aktuální seznam posádek – 1. pokoronavirální sraz

Aktuální seznam přihlášených posádek (stav k 27. 5. 2020 22:30 hod.)

Další aktualizace nejpozději za 48 hodin.

Pořadí Jméno Klub
1 Tomáš Aranyosi CC Přerov, 2 x guláš
2 René Plhal CC Přerov, 2 x guláš
3 Ladislav Krutil CC Přerov, 2 x guláš
4 Tomáš Vyroubal CC Přerov, 1 x guláš
5 Libor Hájek CC Strážnice, 3 x guláš
6 Zbyněk Chmela CC Přerov, 2 x guláš
7 František Svinka CC Strážnice, 2 x guláš
8 Petr Kučera CC Strážnice, 3 x guláš  – odhlášení
9 Alena Hájková CC Strážnice, 1 x guláš
10 Jiří Bíreš CC Strážnice, 2 x guláš
11 Ladislav Petrunčík CC Přerov, 2 x guláš
12 Petr Balák CC Strážnice, 2 x guláš  – odhlášení
13 Pavel Polanský CC Strážnice, 2 x guláš – odhlášení
14 Jaroslav Klimeš CC Strážnice,
15 František Kyncl CC Strážnice, 3 x guláš – odhlášení
16 Petr Hatala CC Strážnice, 2 x guláš
17 Jiří Sedlák Bez příslušnosti,
18 Jaroslav Hájíček CC Strážnice, 3 x guláš
19 Jiří Dohnal CC Strážnice, 4 x guláš
20 Tomáš Kočenda Moto Karavan Klub POHODÁŘI, 2 x guláš
21 František Taras CC Přerov, 2 x guláš
22 Dušan Laciga Bez příslušnosti
23 Antonín Tovaryš Bez příslušnosti, 3 x guláš
24 Tomáš Soukeník Bez příslušnosti, 4 x guláš
25 Miroslav Štalmach CC Strážnice, 2 x guláš
26 František Linduška Caravan 24, 2 x guláš
27 Václav Hronek CC Rožnov pod Radhoštěm, 2 x guláš
28 Daniel Kačer Bez příslušnosti, 2 x guláš
29 Pavla Vodicová Karavan Klub Kroměříž, 5 x guláš
30 Bronislava Bugárová Bez příslušnosti, 1 x guláš
31 Luboš Bokora CC Piešťany
32 Pavel Zemánek Spol. moravských karavanistů Loštice, 2 x guláš
33 Zdeněk Bláha Spol. moravských karavanistů Loštice, 2 x guláš
34 Kamil Michálek CC Strážnice, 5 x guláš
35 Jarmila Kučerová CC Strážnice, 2 x guláš
36 Jitka Bajerová Moto Karavan Klub POHODÁŘI,
37 Anna Vokáčová CC Přerov, 2 x guláš
38 Bohumír Bálka CC Strážnice, 2 x guláš
39 Jan Flajšinger CC Přerov, 2 x guláš – odhlášení
40 Petr Štugel CC Strážnice, 2 x guláš
41 Jiří Mazák Bez příslušnosti, 3 x guláš
42 Dušan Pernický CC Rožnov pod Radhoštěm, 4 x guláš
43 Zbyněk Vaňura CC Rožnov pod Radhoštěm, 3 x guláš
44 Josef Přikryl Bez příslušnosti, 1 x guláš
45 Miroslav Fuchs Bez příslušnosti, 3 x guláš
46 Zdeněk Pšenica CC Rožnov pod Radhoštěm, 2 x guláš
47 Radim Koleček Bez příslušnosti, 3 x guláš
48 Jiří Koníček Bez příslušnosti, 3 x guláš
49 Marek Pajer CC Strážnice, 4 x guláš
50 Marie Sivcová CC Olomouc, 2 x guláš – odhlášení
51 Ivan Konečný AČR, 2 x guláš
52 Vlastimil Vejmola CC Strážnice, 2 x guláš
53 Jan Pochyla CC Vataři, 4 x guláš
54 Tomáš Gemela Bez příslušnosti – odhlášení
55 Marek Bittner Bez příslušnosti, 4 x guláš
56 Miloslava Švábenská Rančeři, 2 x guláš
57 Petr Sedláček Bez příslušnosti
58 Luděk Vodica CC Kroměříž, 4 x guláš
59 Pavel Beneš Bez příslušnosti, 2 x guláš
60 Ferdinand Dresler CC Olomouc, 2 x guláš
61 Radek Dvořák Bez příslušnosti, 1 x guláš – odhlášení
62 Michaela Kulendová Bez příslušnosti, 2 x guláš
63 Bronislav Němec Bez příslušnosti, 2 x guláš
64 Iveta Hrachová Bez příslušnosti, 2 x guláš – odhlášení
65 Lubomír Vaňhara Karavan Klub Kroměříž, 2 x guláš
66 Pavel Vaňhara Karavan Klub Kroměříž, 2 x guláš
67 Jaroslav Urban Bez příslušnosti, 4 x guláš
68 Jaroslav Planý Bez příslušnosti, 1 x guláš
69 Ilona Davidová CC Rožnov pod Radhoštěm, 2 x guláš
70 Josef Maciga Bez příslušnosti, 3 x guláš
71 Emil Pončík Bez příslušnosti, 2 x guláš
72 Roman Uličný Bez příslušnosti, 2 x guláš
73 Alena a Miroslav Mlčochovi Bez příslušnosti, 2 x guláš
74 Petr Reif Bez příslušnosti, 2 x guláš
75 Vratislav Zouvala Bez příslušnosti, 2 x guláš
76 Radek Zajíc Bez příslušnosti, 2 x guláš
77 Pavel Mikulík Bez příslušnosti, 2 x guláš
78 Jan Mika Bez příslušnosti, 2 x guláš
79 Pavel Machuta Bez příslušnosti, 1 x guláš

Lost Password

Register

Přejít k navigační liště